הצהרת נגישות

נערך לאחרונה: 12.02.24
אנחנו, באתר דפוס בית יצחק מכבדים את כל פלחי האולוסיה. לכן, ניסחנו הצהרת נגישות זו כדי להבהיר לגולשי האתר מה הצעדים שננקטו כדי להבטיח הכלה ושמירה על כל האולוסיות. השימוש בהצהרת נגישות זו הוא על אחריות המשתמש/ת בלבד, ובהתאם למידע שהוזן.

רמת הנגישות באתר

כללי התוכן האינטרנטי לנגישות (WCAG) מגדירים דרישות למעצבים לשפר את הנגישות לאנשים עם מוגבלויות. הם מגדירים שלוש רמות תאימות: רמה A, רמה AA ורמה AAA. האתר שלנו עומד ברמת נגישות AA לפי תקן WCAG. עם זאת, יתכנו חריגות ועמודים שלא עומדים בתקן זה, ובמקרה כזה, אנא הודע/י לנו ונעשה כמיטב יכולתנו לתקן.

הדרך בה ביצענו את ההתאמות

את ההתאמות ביצענו באמצעות בדיקה ידנית ובאמצעות כלי הנגישות של Google PageSpeed Insights.

ההתאמות שביצענו באתר

לצורך עמידה בהוראות הנגישות, ביצענו מספר התאמות באתר. אלה כוללות: מונה מומחה נגישות, הותקן תוסף לסיוע לגלישה בנגישות, הטקסטים נכתבו בשפה קריאה, נבחרו צבעים המקלים על קריאה של המשתמשים, מבנה הניווט באתר קבוע, ניתן להשתמש במקלדת ובגלגלת העכבר להגדלת והקטנת הטקסט.

החרגות בנגישות

ישנן מספר החרגות, שנובעות מכך שלמרות מאמצים, לא הצלחנו לסדרן. החרגות אלה הן: לדוגמא, שימוש בקרוסלות, שנעשה ניסיון לצמצם את השימוש בהן למינימום האפשרי. כמו כן, בעקבות כמות התמונות המרובה באתר, ייתכן כי לחלקן יהיו חסרות תגיות מסוג ״Alt״ (טקסט אלטרנטיבי).

יצירת קשר ופניות

לכל שאלה או פניה, ממונה הנגישות באתר יהא זמין עבור כלל הגולשים באתר. ניתן לצור עמו קשר כך:

אילן שלו
טלפון: 051-522-9759
אימייל: [email protected]
כתובת: דרך השדות 72 ת.ד 8123 בית יצחק 4292000
דילוג לתוכן