סטודיו לגרפיקה

בדפוס בית יצחק אנו מאמינים שהחלק העיצובי והקריאטיבי הוא בלתי נפרד מהתוצר הסופי, לכן אנו מציעים שירותי סטודיו לעיצוב גרפי מקצועי, בו יצירתיות פוגשת דיוק בכל פרויקט. רק במרחק נגיעה מבית הדפוס, הסטודיו שלנו הוא המקום שבו הכל מתחיל, והוא מותאם במלואו לצרכים המגוונים של לקוחותינו, החל מעסקים קטנים – ועד לתאגידים גדולים.

מלא בהשראה

הסטודיו הגרפי שלנו מתהדר בעיצוב המשרה אווירה חמה ונינוחה, ובמספר תחנות עבודה מתקדמות כאשר כל אחת מהן מצוידת בטכנולוגיה העדכנית ביותר. אנו מבינים את החשיבות שיש לכלים מקצועיים, ולכן הסטודיו מצויד כולו במגוון תוכנות וכלים המהווים סטנדרט תעשייתי בישראל ובעולם, זה כמובן כולל תוכנות כמו Adobe Photoshop, Adobe Illustrator, Adobe Indesign, Freehand, ועוד שלל כלים נוספים המאפשרים  לגרפיקאים שלנו למצות את קצה גבול יכולתם.

ניסיון ומקצועיות

מה שבאמת מייחד את הסטודיו שלנו הוא צוות הגרפיקאים שלנו. עם עין חדה לפרטים ותשוקה ליצירתיות, הצוות שלנו מביא איתו ניסיון עשיר במגוון רחב של סגנונות עיצוביים. בין אם מדובר ביצירת כרטיס ביקור מהמם, חוברת מרתקת או אריזה שמושכת את העין, הצוות שלנו מיומן בתרגום החזון שלכם ליצירת מופת ויזואלית.

מבינים את הצרכים שלכם

אנחנו מתגאים ביכולת שלנו להציע פתרונות עיצוב מותאמים אישית. שיטת העבודה שלנו מבטיחה שאנו מבינים את הצרכים וההעדפות שלכם כבר מהרגע הראשון, מה שהופך את החזון שלכם – למשימה שלנו. עם התמקדות בחדשנות ואיכות, אנו מחויבים לספק עיצובים שלא רק עומדים בציפיות שלכם – אלא גם עולים עליהם.
מעוניינים במידע נוסף? תרגישו בנוח לצור איתנו קשר.
דילוג לתוכן